Konkurs

100 000 zł do wygrania w loterii Blikomania.

blikomania.pl
100 000 zł do wygrania w loterii Blikomania.

W ramach kampanii promocyjnej systemu płatności Blik, zorganizowana została loteria, w której do wygrania jest nagroda główna w wysokości 100 000 zł.

Blik Banki

blikomania.pl

Jeżeli jesteś posiadaczem konta w jednym z powyższych banków, aż do marca masz szansę na wygranie nagrody głównej, ale również dodatkowych nagród pieniężnych.

Blikomania nagrody

blikomania.pl

Co należy zrobić aby zdobyć jedną z nagród w loterii?

Naturalnie, trzeba, za pośrednictwem aplikacji wspomnianych już Banków, korzystać z Blika (lub zacząć to robić). Dodatkowo, należy zgłosić swój udział w loterii na stronie loterii.

Podczas wypełniania formularza zgłoszeniowego należy również wyrazić dwie, oczywiście dobrowolne aczkolwiek niezbędne do wzięcia udziału w promocji, zgody:

Blikomania zgody

blikomania.pl

W związku z tym, że podczas rejestracji wskazać można tylko jedną aplikację Banku, za pośrednictwem której korzystamy z Blika, rejestracji dokonać można kilkukrotnie, jeżeli jest się użytkownikiem aplikacji kilku Banków. Lektura komentarzy na różnych stronach, na których pojawiła się informacja o rozpoczęciu loterii, wskazuje, że zasady loterii budzą kilka wątpliwości. Jedną z nich jest np. konieczność wskazania w zgłoszeniu takiego samego numeru telefonu oraz adresu e-mail, jakim dysponuje Bank, z którego aplikacji korzystamy. W mojej ocenie jednak problemu nie ma. Nad formularzem zgłoszeniowym znajduje się informacja, która wskazuje, które z danych muszą być zgodne z tymi widniejącymi w Banku.

Dane (imię, nazwisko, PESEL) muszą być zgodne z tymi, które podałeś/aś w swoim banku.

W loterii uwzględnione będę transakcje Blik wykonane od dnia zgłoszenia do loterii do 4.03.2017 r. (sama loteria kończy się 14 kwietnia 2017, jednak okres ten uwzględnia również czas na rozpatrzenie ewentualnych reklamacji). Katalog transakcji, które spełniają warunki udziału w promocji wygląda następująco:

Blikomania transakcje

blikomania.pl

Ja wyglądało będzie losowanie zwycięzców?

Blikomania losowanie

blikomania.pl

Widać więc, że w losowaniu nagród udział biorą numery zgłoszeń w loterii, a nie wykonane transakcje. Prawdopodobieństwo zwycięstwa nie zależy więc od tego ile transakcji wykonasz, ale od tego w ilu Bankach korzystasz z Blika (choć wykonywanie transakcji w danym dniu może się okazać niezbędne do otrzymania nagrody, o czym nieco dalej).

Regulamin zakłada, że wygrać można wiele razy na przestrzeni całej loterii, z tym, że dopuszczalne jest wygranie jednej nagrody danego typu, a raz nagrodzona transakcja BLIK nie może zostać nagrodzona ponownie.

Blikomania zasady

blikomania.pl

O co chodzi ?

W ramach loterii funkcjonuje coś takiego jak KALENDARZ LOSOWAŃ LOTERIA BLIKOMANIA 2016 (6-9 strona regulaminu), który wskazuje, w jakim dniu odbywało się będzie losowanie nagród, i okres, z którego brane pod uwagę będą transakcje BLIK. Przykład:

Blikomania kalendarz

blikomania.pl

W najbliższy poniedziałek odbędzie się łącznie 6 losowań.

W pierwszym losowane będzie 10 nagród po 100 zł, a uczestnik, który zostanie wylosowany jak zwycięzca, będzie musiał wykazać się transakcją BLIK wykonaną 9 grudnia.

Jako drugia losowana będzie jedna nagroda w wysokości 1000 zł. Tutaj również trzeba wykazać się wykonaniem transkacji z dniu 9 grudnia.

Praktyka wspomnianego powyżej zapisu regulaminu wygląda więc tak:

– jeżeli w pierwszym losowaniu wybrany będzie Twój numer zgłoszenia i wykonałeś jedną transakcję BLIK 9 grudnia – nabywasz prawo do otrzymania tej nagrody.

Jeżeli masz dużo szczęścia, możesz zostać wylosowany po raz drugi w tym samym losowaniu (czyli ponownie o 100 zł). Zgodnie z regulaminem, nie przysługuje Ci jednak w takiej sytuacji nagroda (możesz wygrać tylko jedną danego typu).

Jeżeli masz jeszcze więcej szczęścia, zostaniesz wylosowany w kolejnym losowaniu, w grze o 1000 zł. Jeżeli jednak, tak jak wspomniałem, 9 grudnia wykonałeś tylko jedną transakcję Blik również nie otrzymasz nagrody, w związku z zapisem o tym, że raz nagrodzona transakcja BLIK nie jest nagradzana w kolejnych losowaniach.

Kwestia losowania również na forach różnych stron budzi wątpliwości. Temu się nie dziwię. Co ciekawe, nawet w Alior Banku chyba nie przeczytali, albo nie zrozumieli zapisów regulaminu. Na stronie Banku można bowiem znaleźć taką informację:

Blikomania Alior

aliorbank.pl

Potwierdzenie, czy w danym dniu wykonana została przez Ciebie transakcja BLIK uprawniająca do otrzymania nagrody, odbywa się za pośrednictwem Banku, którego aplikacji użytkownikiem jest laureat losowania.

Blikomania potwierdzenie nagrody

blikomania.pl

Tutaj ważne jest zwrócenie uwagi, że na przesłanie numeru rachunku do wypłaty nagrody jest tylko dwa dni. Niespełnienie tego terminu jest jednym z warunków utraty prawa do nagrody.

Blikomania utrata nagrody

blikomania.pl

W przypadku chęci zgłoszenia reklamacji związanej z funkcjonowaniem loterii, możliwe jest to na piśmie, nie później niż do dnia 28.03.2017 r. (decyduje data wpływu reklamacji.)

Blikomania reklamacje

blikomania.pl

Uczestnikom loterii życzę powodzenia.

Podziel się tekstem i zaproś znajomych do loterii

Więcej o Blik

like-finron

Click to add a comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Konkurs

More in Konkurs

glowna

A Tobie co obiecali? Memowarka Raiffeisen Polbank.

FinronSierpień 16, 2016

Footer

Copyrights 2015. All rights reserved

Copyright © 2014 Top News Theme. Theme by MVP Themes, powered by Wordpress.